سایت پیشرو سنجش از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه تولید و واردات لوازم ابزار دقیق و صنعتی آغاز نمود. این سایت ابتدا در راستای تامین نیاز خود و در ادامه جهت سهولت واردات کالا و مواد خام برای صنعت گران عزیز به فعالیت خود در زمینه واردات ادامه داد.
پیشرو سنجش امروز با برتری در رتبه های جستجو و فعالیت با بیش از ۲۰۰ واحد صنعتی، سازمان های خصوصی و دولتی اعم از کارخانه جات تولیدی ، صنایع نظامی ، آب و فاضلاب و صنایع پتروشیمی و دیگر واحد های صنعتی خصوصی در فعالیت خود در این زمینه ی کاری پیشتاز است و امید داریم تا بتوانیم با قدرتی مضاعف در سال های سخت اقتصادی و معیشتی در کنار هموطنان عزیزمان باشیم.
در راستای احترام به انتخاب مشتری، پیشرو سنجش علاوه بر تولید برخی کالاهای صنعتی واردات و تامین نمونه مشابه خارجی را نیز انجام میدهد تا مشتریان محترممان در دایره وسیع تری امکان انتخاب کالا را داشته باشند.
پیشرو سنجش هم چنین در راستای حمایت ادامه دار و هرچه بیشتر از تولید کنندگان داخلی اقدام به فروش مستقیم محصولات آن ها در این سایت نموده و به فروشگاهی قدرتمند در زمینه کالای صنعتی و ابزار دقیق تبدیل شده است.